Алергія у годуючої мами - діагностика і лікування


Алергікам доводиться дуже непросто, адже потрібно постійно контролювати ті речовини, які контактують з організмом. Справжньою бідою може стати алергія у годуючої мами.

Детальніше...

Рак шийки матки 1 стадія

рак шийки матки 1 перша стадіяРак шийки матки - одне з найбільш поширених злоякісних захворювань жінок. Переважно вражає представниць слабкої статі старше 45 років, проте останнім часом цей вид раку значно -помолодел-.

Детальніше...

Як часто у жінок буває післяпологовий психоз? Післяпологова депресія

Досить поширеним явищем є післяродова депресія. Причиною цього, як правило, стають ускладнення, які виникають при пологах. Тому, варто серйозно поставитися до будь-якими ознаками неврозу.

Детальніше...

Дискогенна радикулопатия, гострий радикуліт, профілактика і лікування радикуліту...

Болі в області спини, що віддають в кінцівки, простріли, знерухомлених - все це симптоми деструктивних процесів, що протікають в області хребетного стовпа, хребців і дисків.

Детальніше...

Психологічне безпліддя - як позбутися?

Якщо у вас, знову і знову одна смужка на тесті, а видимих ​​об'єктивних причин на відсутність вагітності немає і ви вкотре впадаєте в депресію - почитайте нашу статтю, раптом допоможе розібратися в собі і зрозуміти що таке психологічне безпліддя.

Детальніше...

Що буде якщо молочницю не лікувати

якщо не лікувати кандидоз у чоловіків

На сьогоднішній день молочниця є одним з найвідоміших і поширених захворювань серед жінок і чоловіків. Дріжджова інфекція може вражати багато органів і особливо часто зустрічається в області статевих органів.

Детальніше...

Симптоми і лікування кольпіту у жінок - клуб мам

жінка

симптоми кольпіту

Гостра форма захворювання характерна тим, що жінку мучать рясні гнійні виділення, іноді - з кров'ю. Вони по консистенції в'язкі, що тягнуться, запах неприємний, колір мутний.

Детальніше...

Фіброзна мастопатія - як лікувати? - мамолог

Жіночі груди - не тільки символ привабливості. Молочні залози повинні залишатися здоровими довгі роки, як запорука успішного годування і здоров'я малюка.

Детальніше...

Випадання волосся у жінок: причини, як зупинити

Лиса чоловіча голова - звичайне явище в сучасному світі. Але, на жаль, останнім часом все частіше і частіше спостерігається інтенсивне випадання волосся у жінок.

Детальніше...

Цитомегаловірус у жінок: симптоми і лікування

Цитомегаловірус відноситься до вірусів герпесу 5 типу і викликає таке захворювання, як цитомегалія. Назва хвороби походить від двох латинських слів «цито» - клітина і «мегаліт» - гігантська.

Детальніше...