Причини і симптоми раку горла (гортані) і скільки живуть з хворобою, фото

Раком горла (гортані) називають важку форму хвороби, згодом якої утворюється злоякісна пухлина, головним чином вражає тканини, що знаходяться в горлі.

Детальніше...

Цервіцит шийки матки, ендоцервіцит: лікування, симптоми

як лікувати цервіцит шийки матки

Переважна більшість жінок, які звертаються за допомогою до гінеколога, страждають запальними захворюваннями репродуктивної системи. Вчасно не виявлені і не проліковані подібні хвороби переходять в хронічну стадію, періодично нагадуючи про себе загостреннями.

Детальніше...

Розтягнення зв'язок коліна: симптоми і лікування

Колінний суглоб має складну структуру і часто піддається травмі. Відбутися це може в непередбачених ситуаціях, таких як: забій або різке підняття важких предметів.

Детальніше...

Алергія на новокаїн - симптоми, лікування і аналоги

відчуття гіркоти у роті

кишкові кольки, які найбільш відчутні в області пупка

мускулатура верхніх кінцівок німіє

в місцях введення препарату утворюються водяні бульбашки, схожі на ті, що бувають при вітряної віспи у дітей, які незабаром після появи лопаються, а на їх місці утворюються маленькі виразки

Детальніше...

Алергічна астма - причини, симптоми і лікування

У вас в браузері відключений java script, вам треба його включити або ви не зможете отримати всю інформацію по статті «Алергічна астма і симптоми прояву».

Детальніше...

Симптоматика невралгії і її причини

причини появи невралгий

Больові відчуття є головною ознакою невралгії, їх особливість залежить від локалізації поразок. Ця недуга своїми симптомами схожий на інші захворювання, саме тому іноді лікарі стикаються з певними труднощами в діагностиці невралгії.

Детальніше...

Гайморит: симптоми і лікування при вагітності

ніж лікувати гайморит у вагітнихУ період вагітності, організм майбутніх мам не завжди здатний протистояти патогенних вірусів, бактерій, які після проникнення всередину, провокують розвиток різних захворювань.

Детальніше...

Синдром неспокійних ніг: причини, симптоми, лікування та заходи профілактики

Багато, навіть не підозрюючи про існування такого захворювання, не знають, як описати відчуття, які турбують їх ноги. Коли все тіло хоче відпочивати і організм втомився - ноги починають вести себе незвичним чином і спонукають людину до руху ними.

Детальніше...

Бурсит пальця руки: симптоми, способи діагностування, лікування

Всі рухи людини забезпечує опорно-рухова система, а конкретніше - суглоби. У рух їх приводять м'язи і зв'язки. Суглоб є кінцевий відділ кістки, який покритий гіалінових хрящем і зв'язками.

Детальніше...

Варикозне розширення вен малого тазу, симптоми, лікування при вагітності

як лікувати варикоз в малому тазу У переліку відомих видів варикозу значиться варикозне розширення вен малого тазу - симптоми цього захворювання досить типові, особливо у жінок. Схожість симптомів ВРВ малого таза із захворюваннями органів малого таза іноді призводять до прикрих помилок, які іноді можуть коштувати хворим здоров'я, а лікарям - репутації.

Детальніше...