Отруєння горіхами - симптоми, перша допомога, лікування, наслідки

Існує багато видів горіхів - мигдаль, волоські, кедрові, кеш'ю, фундук і т. Д. Всі вони смачні і корисні, багаті вітамінами, мікроелементами, поліненасиченими жирними кислотами.

Детальніше...

Синусова тахікардія: симптоми і лікування вдома

тахікардія лікувати вдома Синусова тахікардія - це захворювання, яке характеризується прискореним серцебиттям. Як правило, пульс в такому випадку становить понад 90 ударів в хвилину.

Детальніше...

Симптоми внутрішньочерепного тиску

Головний біль - основний симптом підвищеного внутрішньочерепного тиску. Людину безперервно турбує розпирає відчуття в черепі, яке стає майже нестерпним вранці.

Детальніше...

Сухий риніт (нежить): причини, симптоми і лікування

Найчастіше виникнення сухого риніту у людей будь-якого віку сприяє ослаблений імунітет. Сухий нежить характеризується не назальними виділеннями, а пересиханням слизової оболонки носа.

Детальніше...

Булімія: симптоми і лікування

  • Відмінність булімії від обжерливості
  • Чому і як розвивається булімія?
  • Як вилікувати булімію?
  • Психотерапія при захворюванні

При булімії лікування спрямоване на усунення фізичного дискомфорту і психологічного розладу.

Детальніше...

Застій жовчі: причини, симптоми, діагностика та лікування

Жовчний міхур - орган, який розміщений під печінкою. Його основна функція - накопичувати жовч і виводити її з організму. Іноді в силу порушень його роботи, виведення рідини погіршується, що заподіює дискомфорт і хворобливі відчуття хворому.

Детальніше...

Симптоми і ознаки отруєння чадним газом, лікування та профілактика

чадний газ

Чадний газ є отруйним газом, який не має запаху і смаку. Вдихання чадного газу небезпечно і може закінчитися летальним результатом. Симптоми і ознаки отруєння чадним газом не завжди зрозумілі з початку впливу, тому окис вуглецю (СО), іноді називають "тихим вбивцею".

Детальніше...

Гемолітична анемія: види, причини, симптоми і лікування

як лікувати гемолітична анемія

Для захворювання характерне руйнування еритроцитів

Термін «анемія» або, як кажуть в народі, «недокрів'я», знайомий практично кожній людині. Однак треба розуміти, що це не самостійне захворювання, а патологічний стан організму, яке характеризується низькою кількістю еритроцитів і гемоглобіну.

Детальніше...

Симптоми кропив'янки на обличчі і методи її лікування

Поняття кропив'янка на обличчі включає в себе велику групу захворювань, природа яких різна, але клініка схожа. Висип на шкірних покривах дуже схожа на опік від кропиви.

Детальніше...

Звуження судин головного мозку: симптоми, лікування, причини

Вітаю!
Моїй мамі 52 роки. Уже кілька років приймає препарати при клімаксі. Є з часів молодості травма шийних хребців, у повсякденному житті це майже не турбує.

Детальніше...