Використання ацикловіру при вітрянці у дорослих - дозування та відгуки

Дуже часто дорослим і дітям прописується Ацикловір проти вітрянки, цей препарат має антивірусними властивостями і відноситься до ациклічних нуклеозидів.

Детальніше...

Хронічний тонзиліт і вагітність

Хронічний тонзиліт і вагітність - малоприємне поєднання симптомів у житті жінки.

як лікувати хронічний тонзиліт у вагітних

Як виникає хронічний тонзиліт і в чому його небезпека

Хронічний тонзиліт виникає як наслідок перенесеного гострого запалення мигдалин.

Детальніше...

Морська сіль: використання, властивості, рецепти

морська сіль Морська сіль для нігтів У даній статті ви дізнаєтеся, як за допомогою морської солі можна зміцнити нігтьові пластини, вилікувати утворився грибок або посилити зростання нігтів.

Детальніше...

Вростають мозоль

мозоль

Вростають мозоль принесе не мало незручностей своєму власникові. При перших ознаках такої мозолі відразу ж слід вжити необхідних заходів, щоб вона не перетворилася на велику проблему.

Детальніше...

Як позбутися нав'язливих думок: 6 рад

як позбутися нав'язливих думок


У різній мірі, нав'язливі думки, а також тяжко-в'язка розумова жуйка властиві майже всім людям. Але іноді це переростає в щось страшне і не дає жити, що супроводжується панічними атаками.

Детальніше...

Двостороння пневмонія

Дуже часто деякі люди необачно порівнюють двосторонню пневмонію зі звичайним простудним захворюванням, обмежуючи при цьому лікування простими таблетками від застуди, але, на жаль, це абсолютно неправильно.

Детальніше...

Таблетки від підвищеного тиску: список найефективніших

Підвищенням артеріального тиску (скорочено А ​​/ Д) страждає практично кожна людина після 45-55 років. На жаль, від гіпертонії можна вилікуватися повністю, тому гіпертонікам доводиться до кінця життя постійно приймати таблетки від тиску, щоб запобігати гіпертонічний криз (напади підвищення тиску - або гіпертонії), які можуть призвести до масою наслідків: від сильного головного болю до інфаркту або інсульту.

Детальніше...

Астма: лікується чи ні, у дорослого, чи можна вилікувати повністю і прогноз

Прогноз і можливі наслідки хвороби

як лікувати астму без гормонів Чи можна вилікувати бронхіальну астму? На сьогоднішній день повністю позбутися від астми, на жаль, неможливо, але можна за допомогою контрольованого прийому лікарських препаратів можна тримати захворювання під контролем, позбутися нападів ядухи і вести повноцінне життя, як і інші.

Детальніше...

Прополіс при пневмонії

Для народних коштів ніколи не стояло питання про те, чим лікувати запалення легенів, так як вони завжди стояли на сторожі лікування організму людини ще в ті часи, коли людству були невідомі антибіотики і різноманітність лікарських препаратів.

Детальніше...

П'явки при цукровому діабеті 2 типу - користь чи шкода гірудотерапії

Багато хворих задаються питанням про лікувальну дію п'явок, про те, наскільки таке лікування ефективне. П'явки при цукровому діабеті 2 типу призначаються лікарями в якості додаткової терапії захворювання.

Детальніше...