Як прибрати прищі за допомогою господарського мила

Ви сидите, зневірившись, будинки і не виходьте на вулицю тому що на обличчі з'явилися прищі? Не турбуйтеся! Навіть не виходячи з дому можна позбутися від цих нежданчик.

Детальніше...

Інгаляції при фарингіті в домашніх умовах небулайзером

Запалені оболонки глотки відмінно піддаються лікуванню за допомогою парових класичних інгаляцій і сучасного дива медицини - небулайзера. Особливо, ефект помітний при лікуванні дітей в домашніх умовах.

Детальніше...

Гірудотерапія - чистка печінки п'явками

Що таке гірудотерапія?

Гірудотерапія - широко застосовуваний метод нетрадиційної медицини, лікування різних захворювань з використанням ГІРУДО - медичної п'явки.

Детальніше...

Гангрена ноги: фото, початкова стадія, відгуки

гангрена ноги фото початкова стадія відгуки загальна характеристика хвороби причини перші ознаки види як лікувати прогноз на життя відео

Підступним і важко виліковні захворюванням, при якому відбувається некроз (відмирання) тканини, вважається гангрена ноги. Фото, початкова стадія, а також основні симптоми, методи лікування, прогноз і відгуки - це та інформація, з якої можна ознайомитись, прочитавши нашу статтю до кінця.

Детальніше...

Як вилікувати всд раз і назавжди (вегето-судинну дистонію) - чи можна позбутися

Для вегето-судинної дистонії характерно розлад роботи нервової системи, коли її симпатичний і парасимпатичний відділи конфліктують між собою. При цьому змінюється не тільки функція ЦНС, але також посилюється серцебиття.

Детальніше...

Медові процедури від целюліту - масаж, обгортання, скраби

целюліт схуднення мед масаж обгортання маска гірчиця кави

У боротьбі з апельсиновою скоринкою тягучому ласощів відводиться почесна сходинка в рейтингу найбільш ефективних методів. Мед проти целюліту позбавляє швидко, роблячи шкіру чарівно оксамитової і бездоганною.

Детальніше...

Алопеція як наслідок підвищеного ттг: консультація в розділі випадання волосся, облисіння

Підвищення ТТГ - не хвороба, а лабораторний синдром якогось захворювання з реакцією системи гипоталямус-гіпофіз. Може - аутоімунний тиреоїдит. При цьому захворюванні бувають різні системні прояви.

Детальніше...

Сифіліс на обличчі: характеристика і стадії розвитку

Багато людей вважають, що сифіліс на обличчі - захворювання минулого століття. Але на жаль, це не так, оскільки це захворювання в останні роки стає все більш поширеним.

Детальніше...

Запалився лімфовузол в пахви

У мене запалені пахвові лімфовузли вже рік. Довгий час ходила по онкологів, робила узі, зробила купу узі - показує запалення то зліва то справа, то болять, ниють, то нічого, з періодичністю.

Детальніше...

Як позбутися від алергічного дерматиту: правильно і назавжди

вилікувати атопічний дерматит назавжди

Добрий день, всім відвідувачам нашого блогу! Ви шукайте відповідь на питання, як позбутися від алергічного дерматиту? Пошуковик привів вас саме туди, де ви знайдете вичерпну для себе інформацію.

Детальніше...