Паротит у дітей: симптоми і лікування, профілактика, фото

Епідемічний паротит - захворювання, що характеризується запаленням залоз і викликається параміксовірусом. Інше, більш відома назва цієї хвороби - свинка.

Детальніше...

Внутрішньочерепний тиск: симптоми, у дітей, у дорослих, наслідки

внутрішньочерепний тиск симптоми лікування діакарб у дітей симптомиЧерез що підвищується внутрішньочерепний тиск? У нормі внутрішньочерепний тиск підтримується на рівні до 15 мм рт. ст. завдяки наявності церебральних просторів, регуляції обсягу цереброспинальной рідини і мозкового кровопостачання.

Детальніше...

Отруєння у дитини: симптоми і перша допомога

як лікувати невелике отруєння

Ваш малюк погано себе почуває? Ви помітили ознаки отруєння? У крихти болить живіт, висока температура, постійна блювота і діарея? Швидше за все ваша дитина отруїлася.

Детальніше...

Дитина захворіла повторно

діти

Дуже часто можна почути від стурбованих матусь: «Замкнуте коло. Ми тільки виписалися з лікарняного, прохворіли 2 тижні, 2 дні як сходили в садок і знову все по-новому!

Детальніше...

Хламідіоз у дітей: симптоми і лікування

Якщо виник хламідіоз у дітей, симптоми, лікування цього захворювання повинен визначати тільки лікар.

стоп ЗПСШПри слові «хламідіоз» відразу ж виникає асоціація з безладними статевими зв'язками і абсолютно незрозуміло, яким чином це захворювання може стосуватися новонароджених дітей.

Детальніше...

Як лікувати нежить у дитини 2, 3 і 4 роки

Більшість батьків рано чи пізно задаються питанням, ніж лікувати нежить дитині. Особливо ця проблема хвилює батьків часто хворіючих дітей, яких буквально долають застуди з початком відвідування дошкільних установ.

Детальніше...

Антибіотики при грві у дітей та дорослих, лікування

назва антибіотиків

Коли респіраторна хвороба спровокована вірусними збудниками, то пити антибіотики при ГРВІ, оскільки вони будуть просто неефективними в лікуванні запалення.

Детальніше...

Алергія на солодке у дорослих і дітей: лікування, симптоми, причини

Людство страждає різними формами і видами алергії, але однією з найскладніших і загадкових є алергія на солодке. Складною вона є через те, що діагностувати її та конкретизувати тип алергену важко, тому що солодкі продукти зазвичай складаються з безлічі компонентів, кожен з яких може стати причиною неадекватної реакції організму.

Детальніше...

Стрептодермія у дітей: симптоми і лікування, фото як починається

  • Розшифровка аналізів онлайн - сечі, крові, загальний і біохімічний.
  • Що означають бактерії і включення в аналізі сечі?
  • Як розібратися в аналізах у дитини?

Детальніше...

Що робити є у вашої дитини ларингіт?

Ларингіт - це захворювання, яке зустрічається і у дорослих і у дітей. Пов'язане воно із запаленням верхніх дихальних шляхів. Так як у дитини імунна система слабка, захворіти йому ларингітом простіше, ніж дорослій людині.

Детальніше...