Антибіотики при грві у дітей та дорослих, лікування

назва антибіотиків

Коли респіраторна хвороба спровокована вірусними збудниками, то пити антибіотики при ГРВІ, оскільки вони будуть просто неефективними в лікуванні запалення.

Детальніше...

Алергія на солодке у дорослих і дітей: лікування, симптоми, причини

Людство страждає різними формами і видами алергії, але однією з найскладніших і загадкових є алергія на солодке. Складною вона є через те, що діагностувати її та конкретизувати тип алергену важко, тому що солодкі продукти зазвичай складаються з безлічі компонентів, кожен з яких може стати причиною неадекватної реакції організму.

Детальніше...

Стрептодермія у дітей: симптоми і лікування, фото як починається

  • Розшифровка аналізів онлайн - сечі, крові, загальний і біохімічний.
  • Що означають бактерії і включення в аналізі сечі?
  • Як розібратися в аналізах у дитини?

Детальніше...

Що робити є у вашої дитини ларингіт?

Ларингіт - це захворювання, яке зустрічається і у дорослих і у дітей. Пов'язане воно із запаленням верхніх дихальних шляхів. Так як у дитини імунна система слабка, захворіти йому ларингітом простіше, ніж дорослій людині.

Детальніше...

Чому у дитини зелені соплі - в чому причина і як позбутися

Зелені соплі у дитини - це часте явище. Малюки схильні до частих і тривалих застуд. У цій статті розглянемо причини, що призводять до появи зелених виділень.

Детальніше...

Чим мазати стоматит у дитини? Чим можна, що не можна? Мама - доктор

Чим мазати стоматит?

як лікувати стоматит фукорцином Чим мазати стоматит. Точніше ніж можна мазати рот дитині при стоматиті. Це досить частий питання, яке виникає у мам, якщо у дитини стоматит.

Детальніше...

Яєчна шкаралупа проти алергії у дітей

У маленьких дітей алергія не рідкість. Але навіть виключення всіх алергенів і найкращі ліки не завжди призводять до одужання. Виявляється, шкаралупа яєць містить багато кальцію і відмінно допомагає при алергічної висипки.

Детальніше...

Чим вилікувати отит у дитини раз і назавжди?

Не варто промивати дитині ніс, нічим і ніколи. Дуже часто ці промивання, висунутих сучасними педіатрами, провокують отит.

Якщо хочете вилікувати дитину, саме ДИТИНИ, а не конкретну болячку, рекомендую знайти хорошого, саме ГАРНОГО гомеопата.

Детальніше...

Як і чим лікувати гланди у дитини

Запалення мигдалин зазвичай спостерігається у дітей у віці 3-10 років. Однією з причин хвороботворного процесу є ангіна.

Важливо знати, як і чим лікувати гланди у дитини, оскільки така проблема може викликати ускладнення.

Детальніше...

Отруєння у дітей: лікування, ознаки, дієта

Харчове отруєння - сильний стрес для організму дитини, боротися з яким необхідно при перших же симптомах. Чим можна допомогти малюкові? Для початку потрібно термінова медична перша допомога, а потім - правильна дієта і регулярне пиття.

Детальніше...